Το Εκπαιδευτήριο ΠΛΑΤΩΝ

• Βρεφονηπιακός σταθμός Βρεφονηπιακός σταθμός

Το κτίριο του Βρεφονηπιακού σταθμού είναι καινούριο και λειτουργικό. Διαθέτει 5 αίθουσες διδασκαλίας ,  1  αίθουσα ύπνου και 1 Τραπεζαρία. Η αυλή του Σχολείου είναι πολύ μεγάλη με χώρους για παι­χνίδι και αθλητισμό καθώς καισχολικό κήπο.

• Το Νηπιαγωγείο Το Νηπιαγωγείο

Σας προσκαλούμε να γνωρίσετε και να φοιτήσετε στο Ιδιωτικό Νηπιαγωγείο των Εκπαιδευτηρίων «ΠΛΑΤΩΝ». Ένα Σχολείο Εργασίας, Συνεργασίας και Συμμετοχής μαθητών, νηπιαγωγών και γονέων.

• Το Δημοτικό Το Δημοτικό
    • Ενισχυτική διδασκαλία με φυλλάδια εργασιών
    • Αγγλικά, Γερμανικά ή Γαλλικά σε επίπεδα
    • Χορωδία, χορός, θέατρο