Τελευταία Νέα

Τελευταία Νέα

Υποτροφία - Ημερομηνίες εξετάσεων

Παρασκευή, 15 Ιουνίου 2018 18:24

Οι εξετάσεις για την υποτροφία σε μαθήτρια/τη για τις τάξεις Β΄ και Γ΄ Λυκείου θα διεξαχθούν ως ακολούθως:

 

Τρίτη  19 Ιουνίου - Νεοελληνική Γλώσσα - ώρα έναρξης 09:30

Τετάρτη 20 Ιουνίου - Μαθηματικά - ώρα έναρξης 09:30

Καλούνται οι μαθητές να βρίσκονται στα Εκπαιδευτήρια ΠΛΑΤΩΝ στις 09:00

 

-----------------------------------------------

Ύλη εξετάσεων

α. Στο μάθημα των Νέων Ελληνικών θα δοθεί στους υποψηφίους ευσύνοπτο νεοελληνικό κείμενο, μίας σελίδας, και θα ζητηθεί:

- Να απαντήσουν σε ερωτήματα κατανόησης, δομής και λεξιλογίου επ’ αυτού (Δομή και τρόποι ανάπτυξης παραγράφου, Ενεργητική και Παθητική σύνταξη, δείκτες συνοχής κειμένου και διαρθρωτικές λέξεις, παράγωγα, συνώνυμα και αντώνυμα της Νεοελληνικής Γλώσσας).

- Να αναπτύξουν ένα κείμενο, 200 λέξεων, με θέμα που αφορμάται από δοθέν κείμενο και σχετίζεται με την πορεία των νέων ανθρώπων στη σύγχρονη κοινωνία.

- Οι θεματικές ενότητες στις οποίες θα διαγωνιστούν αντιστοιχούν στην ύλη της Α΄ Λυκείου

β. Στο μάθημα των Μαθηματικών (με βάση το σχολικό βιβλίο της Α’ Λυκείου)

Κεφάλαιο 2ο Οι Πραγματικοί Αριθμοί: πράξεις και οι ιδιότητες, παραγοντοποίηση, διάταξη, απόλυτη τιμή και ρίζες

Κεφάλαιο 3ο - Εξισώσεις: επίλυση εξισώσεων 1ου και 2ου βαθμού

Κεφάλαιο 4ο - Ανισώσεις: επίλυση ανισώσεων 1ου και 2ου βαθμού

Γιορτή Δημοτικού - Δευτέρα 11 Ιουνίου και ώρα 19:30 στην αυλή του Καπνικού Σταθμού

Δευτέρα, 11 Ιουνίου 2018 18:03

Προσκαλούνται οι μαθητές, οι γονείς και οι φίλοι του σχολείου στη Γιορτή του Δημοτικού σχολείου για το κλείσιμο της σχολικής χρονιάς.

Η γιορτή θα γίνει στον Καπνικό Σταθμό στις 19:30 σε συνεργασία με την Εθελοντική Ομάδα Δράσης Πιερίας.

Όποιος επιθυμεί μπορεί να προσφέρει τρόφιμα για το Κοινωνικό Παντοπωλείο

Ο Μητροπολίτης Κίτρους, Κατερίνης και Πλαταμώνος κ.κ. Γεώργιος στα Εκπαιδευτήρια ΠΛΑΤΩΝ

Παρασκευή, 08 Ιουνίου 2018 17:09

Την Τετάρτη 23 Μαΐου ο Μητροπολίτης Κίτρους, Κατερίνης και Πλαταμώνος κ.κ. Γεώργιος επισκέφτηκε τα Εκπαιδευτήρια ΠΛΑΤΩΝ με σκοπό να γνωρίσει και συνομιλήσει με τους μαθητές και τις μαθήτριες του Γυμνασίου και του Λυκείου. Με την επίσκεψη και τη συζήτηση είχε την ευκαιρία να ενισχύσει το χριστιανικό φρόνημα των μαθητών και μαθητριών και να τους ενημερώσει για το θρησκευτικό, κοινωνικό και πολιτιστικό έργο της Εκκλησίας.

Ο Σεβασμιώτατος εστίασε κυρίως σε θέματα που αφορούν στην αξία της προσφοράς και της ταπεινότητας. Μοιράστηκε με τους μαθητές τις εμπειρίες του από την Ιεραποστολή στο Κονγκό της Αφρικής. Με την προβολή οπτικοακουστικού υλικού και τη διήγησή του απέδωσε παραστατικά το γόνιμο έργο της Ορθόδοξης Ιεραποστολής τονίζοντας την αξία της προσφοράς του ανθρώπου στο συνάνθρωπο. Η αλληλεγγύη και η αγαθοεργία βρίσκονται στο επίκεντρο της ζωής του Χριστιανού και η Εκκλησία με το έργο της και τη λειτουργική της ζωή γίνεται «παιδαγωγός εις Χριστόν», ανέφερε χαρακτηριστικά ο Σεβασμιώτατος.

Στη συνέχεια απάντησε σε ερωτήσεις μαθητών διεξάγοντας έναν εποικοδομητικό διάλογο μαζί τους. Τέλος ανακοίνωσε τη χορήγηση υποτροφίας δύο (2) σχολικών ετών σε μαθητή που θα φοιτήσει στη Β΄ τάξη του Λυκείου στα Εκπαιδευτήρια ΠΛΑΤΩΝ, ο οποίος επιλέχθηκε με κοινωνικά κριτήρια.

Εστιατόριο - πρόγραμμα Ιουνίου

Τετάρτη, 06 Ιουνίου 2018 18:22
    Εκπαιδευτήρια ΠΛΑΤΩΝ    
      Εστιατόριο-πρόγραμμα Ιουνίου      
Η παιδίατρος Η μαγείρισσα
 
       
Τσίγκα Παπαγεωργίου          
Αθανασία Πόπη          
             
Ημέρα         Παρασκευή 1 Σάββατο 2
Πρωινό         Βούτυρο με μαρμελάδα  
Γάλα  
Δεκατιανό Φρούτο  
Μεσημεριανό Σπανακόρυζο  
Σαλάτα  
Ψωμί  
             
Ημέρα Δευτέρα 4 Τρίτη 5 Τετάρτη 6 Πέμπτη 7 Παρασκευή 8 Σάββατο 9
Πρωινό Βούτυρο με μέλι  Ψωμί με κασέρι Τυρόψωμο Ψωμί με γαλοπούλα Corn Flakes Ψωμί με ταχίνι και κακάο
Γάλα Γάλα Γάλα Γάλα Γάλα Γάλα 
Δεκατιανό Φρούτο Φρούτο Φρούτο Φρούτο Φρούτο Φρούτο
Μεσημεριανό Μακαρόνια με σάλτσα Κοτόπουλο φούρνου Φασολάδα Κεφτεδάκια με πιλάφι Αρακάς Πίτσα με διάφορα τυριά
Κεφαλοτύρι με πατάτες Τυρί, σαλάτα Τυρί Τυρί, σαλάτα
Σαλάτα Τυρί, σαλάτα Ψωμί Σαλάτα Ψωμί  
             
Ημέρα Δευτέρα 11 Τρίτη 12 Τετάρτη 13 Πέμπτη 14 Παρασκευή 15  
Πρωινό Κέικ Βούτυρο με μαρμελάδα Αυγόφετες Ψωμί με κασέρι Βούτυρο με μέλι   
Γάλα Γάλα Γάλα Γάλα Γάλα  
Δεκατιανό Φρούτο Φρούτο Φρούτο Φρούτο Φρούτο  
Μεσημεριανό Ογκρατέν πατάτες Μακαρόνια με κιμά Φακές Κοτόπουλο με κριθαράκι Φασολάκια λαδερά  
Τυρί Κεφαλοτύρι Σαλάτα Σαλάτα Τυρί, σαλάτα  
Σαλάτα Σαλάτα Ψωμί Ψωμί Ψωμί  
             
Ημέρα Δευτέρα 18 Τρίτη 19 Τετάρτη 20 Πέμπτη 21 Παρασκευή 22  
Πρωινό Corn Flakes Ψωμί με γαλοπούλα Ελαιόψωμο Μηλόπιτα Βούτυρο με μαρμελάδα  
Γάλα Γάλα Γάλα Γάλα Γάλα  
Δεκατιανό Φρούτο Φρούτο Φρούτο Φρούτο Φρούτο  
Μεσημεριανό Παστίτσιο Πατάτες λεμονάτες Ρεβύθια Κοτόσουπα Μπριάμ  
Τυρί Τυρί Τυρί Σαλάτα Τυρί
Σαλάτα Σαλάτα Ψωμί Ψωμί Σαλάτα
Σαλάτα Τυρί, σαλάτα Ψωμί Σαλάτα Ψωμί  
             
Ημέρα Δευτέρα 25 Τρίτη 26 Τετάρτη 27 Πέμπτη 28 Παρασκευή 29  
Πρωινό Ψωμί με ταχίνι και κακάο Τοστ Λουκουμάδες Βούτυρο με μαρμελάδα Βούτυρο με μέλι   
Γάλα Γάλα Γάλα Γάλα Γάλα  
Δεκατιανό Φρούτο Φρούτο Φρούτο Φρούτο Φρούτο  
Μεσημεριανό Κριθαρότο με λουκάνικο Γεμιστά Φακές Τριβελάκια Γιαχνί πατάτες  
Σαλάτα Σαλάτα Ψωμί Σαλάτα Σαλάτα  
Ψωμί Σαλάτα Σαλάτα Ψωμί Ψωμί  

Υποτροφία - Εξεταστέα ύλη

Τετάρτη, 06 Ιουνίου 2018 17:03

α. Στο μάθημα των Νέων Ελληνικών θα δοθεί στους υποψηφίους ευσύνοπτο νεοελληνικό κείμενο, μίας σελίδας, και θα ζητηθεί:

- Να απαντήσουν σε ερωτήματα κατανόησης, δομής και λεξιλογίου επ’ αυτού (Δομή και τρόποι ανάπτυξης παραγράφου, Ενεργητική και Παθητική σύνταξη, δείκτες συνοχής κειμένου και διαρθρωτικές λέξεις, παράγωγα, συνώνυμα και αντώνυμα της Νεοελληνικής Γλώσσας).

- Να αναπτύξουν ένα κείμενο, 200 λέξεων, με θέμα που αφορμάται από δοθέν κείμενο και σχετίζεται με την πορεία των νέων ανθρώπων στη σύγχρονη κοινωνία.

- Οι θεματικές ενότητες στις οποίες θα διαγωνιστούν αντιστοιχούν στην ύλη της Α΄ Λυκείου

β. Στο μάθημα των Μαθηματικών (με βάση το σχολικό βιβλίο της Α’ Λυκείου)

Κεφάλαιο 2ο Οι Πραγματικοί Αριθμοί: πράξεις και οι ιδιότητες, παραγοντοποίηση, διάταξη, απόλυτη τιμή και ρίζες

Κεφάλαιο 3ο - Εξισώσεις: επίλυση εξισώσεων 1ου και 2ου βαθμού

Κεφάλαιο 4ο - Ανισώσεις: επίλυση ανισώσεων 1ου και 2ου βαθμού

Υποτροφία Βουλγαράκη Γεωργίου σε μαθήτρια/μαθητή της Β΄ Λυκείου για φοίτηση στα Εκπαιδευτήρια ΠΛΑΤΩΝ

Τρίτη, 05 Ιουνίου 2018 17:15

Τα Εκπαιδευτήρια ΠΛΑΤΩΝ προσφέρουν από το σχολικό έτος 2018-2019 μία πλήρη υποτροφία σε μαθητή που θα φοιτήσει στη Β΄ τάξη του Γενικού Λυκείου. Η υποτροφία καλύπτει τη φοίτηση της μαθήτριας/του μαθητή για τις δύο τελευταίες τάξεις του Λυκείου με την προϋπόθεση να συνεχίσει να διακρίνεται στα μαθήματα και τη διαγωγή της/του. Η υποτροφία αποτελεί ευγενική χορηγία του αποφοίτου του σχολείου και διακεκριμένου επιστήμονα του CERN, Βουλγαράκη Γεωργίου.

Κριτήρια επιλογής της μαθήτριας/του μαθητή:

Οι υποψήφιοι μαθητές θα αξιολογηθούν στα μαθήματα της Νεοελληνικής Γλώσσας και των Μαθηματικών (σε ύλη που θα ανακοινωθεί) κατά το δεύτερο δεκαπενθήμερο του Ιουνίου και θα κληθούν σε συνέντευξη από την αρμόδια επιτροπή εκπαιδευτικών του σχολείου. Επιπλέον θα ληφθούν υπόψη κοινωνικά κριτήρια καθώς και οι επιδόσεις της μαθήτριας/του μαθητή στην Α΄ Λυκείου.

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να επικοινωνήσουν με τη γραμματεία των Εκπαιδευτηρίων ΠΛΑΤΩΝ στο τηλ. 23510 31111 για περαιτέρω ενημέρωση και για να δηλώσουν συμμετοχή ως την Παρασκευή 15 Ιουνίου.

Καλοκαίρι 2018 - Δημιουργική απασχόληση για μαθητές Δημοτικού όλων των σχολείων

Σάββατο, 02 Ιουνίου 2018 14:35

Το Σχολείο μας θα λειτουργήσει τμήματα δημιουργικής απασχόλησης μαθητών Δημοτικού (ανεξαρτήτως του σχολείου που φοιτούν). 

Το πρόγραμμα δημιουργικής απασχόλησης περιλαμβάνει

Εκμάθηση Κολύμβησης σε πισίνα,  Μαθηματικά, Αγγλικά επικοινωνίας, Δημιουργική γραφή

 

Επιτραπέζια παιχνίδια, Άθληση, Ρομποτική, Ζωγραφική, Μουσική

 

Ημερομηνίες: 18 Ιουνίου ως 10 Αυγούστου (Δευτέρα ως και Παρασκευή) από 08:30 ως 14:00 ή 08:30-16:00

Κόστος:   € 60 ανά εβδομάδα με πρωινό  - € 70 ανά εβδομάδα με πρωινό-μεσημεριανό

Μετακίνηση με σχολικά λεωφορεία

Μεσογειακή διατροφή (σύμφωνα με το βραβευμένο πρόγραμμα ΕΥ ΖΗΝ)

Πληροφορίες - Δηλώσεις συμμετοχής: τηλ. 23510 31111

Ρεσιτάλ πιάνου του μαθητή μας Δεληγιαννίδη Ρενάτο - ΕΚΑΒΗ Σαββάτο 2 Ιουνίου - ώρα 20:30

Πέμπτη, 31 Μαΐου 2018 11:00

Ο μαθητής της Β΄ Λυκείου Δεληγιαννίδης Ρενάτο θα δώσει ρεσιτάλ πιάνου το Σαββάτο 2 Ιουνίου και ώρα 20:30 στην ΕΚΑΒΗ. Ο μαθητής μας θα εκτελέσει έργα των Bach, Beethoven , Chopin, Debussy, Rachmaninoff. Η εκδήλωση τελεί υπό την αιγίδα του Δήμου Κατερίνης

Καγκουρό εκδήλωση βράβευσης - Τετάρτη 30 Μαΐου, ώρα 12:30 - ΕΚΑΒΗ

Πέμπτη, 24 Μαΐου 2018 16:54

Την Τετάρτη 30 Μαΐου 2018 και ώρα 12:30, θα γίνει η εκδήλωση απονομής βραβείων των μαθητών του Νομού Πιερίας, που διακρίθηκαν στον Πανελλήνιο Μαθηματικό Διαγωνισμό Καγκουρό.

Ο διαγωνισμός διεξήχθη το Σαββάτο 17 Μαρτίου, στα Εκπαιδευτήρια ΠΛΑΤΩΝ. Πήραν μέρος μαθητές από τη B΄ Δημοτικού μέχρι τη Γ΄ Λυκείου. Τα θέματα στα οποία διαγωνίστηκαν δεν απαιτούσαν ειδικές γνώσεις μαθηματικών και δεν απευθύνονταν μόνο σε μαθητές με ιδιαίτερη κλίση στα μαθηματικά. Ο κοινός νους, η καθαρή σκέψη και η αγάπη για τα μαθηματικά ήταν αρκετά εφόδια για να αντιμετωπίσει κανείς τα θέματα του διαγωνισμού.

Ο μαθηματικός διαγωνισμός «Καγκουρό» είναι ο μεγαλύτερος εκπαιδευτικός διασκεδαστικός διαγωνισμός στον κόσμο, με συμμετοχή 5,1 εκατομμυρίων μαθητών από 42 χώρες. Η Ελλάδα άρχισε να συμμετέχει στο διαγωνισμό από το Μάρτιο του 2007. Η φιλοσοφία του διαγωνισμού βασίζεται στην αρχή ότι τα μαθηματικά είναι μία κουλτούρα η οποία πρέπει να παρέχεται σε όλους. Ειδικά, επειδή τα μαθηματικά καλλιεργούν τη σκέψη και φέρνουν πνευματική ικανοποίηση, δεν πρέπει να απευθύνονται μόνο σε λίγους.

 

           

            Προσκαλούνται οι μαθητές (των οποίων τα ονόματα παρατίθενται στην κατάσταση που ακολουθεί) οι γονείς τους και οι εκπαιδευτικοί των σχολείων τους, να βρίσκονται στο Συνεδριακό Κέντρο του Δήμου Κατερίνης (Εκάβη), στον 1ο όροφο.

           

Ονομαστική κατάσταση διακριθέντων

  Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο Σχολείο Τάξη
1 Δίντσης Ιωάννης Γεώργιος Πλάτων Β Δημοτικού
2 Ζέττας Χρήστος Γεώργιος Πλάτων Β Δημοτικού
3 Θεοδοσίου Ελένη Νικόλαος Δημοτικό Ανδρομάχης Β Δημοτικού
4 ΚλεΪδου Άννα Κωνσταντίνος Πλάτων Β Δημοτικού
5 Λιονάκη Θεοδοσία Ελευθέριος Πλάτων Β Δημοτικού
6 Μελέτης Γεώργιος Δημήτριος 6ο Δημοτικό Κατερίνης Β Δημοτικού
7 Μηντζιαρίδης Κωνσταντίνος Μάνος 2ο Δημοτικό Κατερίνης Β Δημοτικού
8 Μπενέτος Κων/νος-Μάριος Νικόλαος Πλάτων Β Δημοτικού
9 Τζιμαπίτη Μαρία -Παρασκευη Διονύσιος Πλάτων Β Δημοτικού
10 Γεωργιάδης Σταύρος Ιωάννης Πλάτων Γ Δημοτικού
11 Δημάσης Ιωάννης Περικλής 14οΔημοτικό Κατερίνης Γ Δημοτικού
12 Καπετανάκης Κυριάκος Βασίλειος 15ο Δημοτικό Κατερίνης Γ Δημοτικού
13 Καραγκιόζη Αλίκη Αστέριος Πλάτων Γ Δημοτικού
14 Κεφαλίδης Οδυσσέας Γεώργιος Πλάτων Γ Δημοτικού
15 Κραγιόπουλος Βασίλειος Χρήστος 13ο Δημοτικό Κατερίνης Γ Δημοτικού
16 Μανάφας Κωνσταντίνος Αχιλλευς Πλάτων Γ Δημοτικού
17 Μπατσαράς Βασίλειος Κυριάκος Πλάτων Γ Δημοτικού
18 Παγωνίδου Αθανασία Κωνσταντίνος 17ο Δημοτικό Κατερίνης Γ Δημοτικού
19 Παπαδόπουλος Αστέριος Γεώργιος 11ο Δημοτικό Κατερίνης Γ Δημοτικού
20 Παπαλιώζης Νεκτάριος Γεώργιος 16ο Δημοτικό Κατερίνης Γ Δημοτικού
21 Τσιτλακίδης Πολυχρόνης Ηρακλής Πλάτων Γ Δημοτικού
22 Φιλιππίδης Κυριάκος Σταύρος Πλάτων Γ Δημοτικού
23 Δημάσης Αναστάσιος Περικλής 14ο Δημοτικό Κατερίνης Δ Δημοτικού
24 Θεοδοσίου Μαρία Νικόλαος Δημοτικό Ανδρομάχης Δ Δημοτικού
25 Χονδρόπουλος Παντελής Κωνσταντίνος Δημ. Ν.Παντελεήμονα Δ Δημοτικού
26 Καρακώνη Νεφέλη Ηλίας Πλάτων Στ Δημοτικού
27 Κολωνιάρης Αριστοτέλης Διονύσιος Πλάτων Στ Δημοτικού
28 Κουμιώτη Άρτεμις Αθανάσιος Πλάτων Α Γυμνασίου
29 Λεονταρίδου Αικατερίνη Γρηγόριος 4ο Γυμνάσιο Κατερίνης Α Γυμνασίου
30 Τσακιρίδου Αννα-Μαρία Γαβριήλ Μουσικό Κατερίνης Α Γυμνασίου
31 Πούρικας Δημήτριος Γεώργιος Πλάτων Β Γυμνασίου

Καγκουρό 2018 - Αποτελέσματα

Πέμπτη, 17 Μαΐου 2018 17:08
Στοιχεία μαθητή    
ΚΩΔΙΚΟΣ Επώνυμο μαθητή Όνομα μαθητή Πατρώνυμο Μαθητή Σχολείο προέλευσης Εξεταστικό Κέντρο Επίπεδο ΤΑΞΗ ΒΑΘΜΟΣ σε κλίμακα 0-100 χαρακτηρισμος
1 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΠΛΑΤΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Εκπαιδευτήρια  Πλάτων (ΚΑΤΕΡΙΝΗ) Β ΔΗΜ Β Δημοτικού 44 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
2 ΓΩΤΤΑΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   Εκπαιδευτήρια  Πλάτων (ΚΑΤΕΡΙΝΗ) Β ΔΗΜ Β Δημοτικού 39 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
3 ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΒΡΟΝΤΟΥΣ Εκπαιδευτήρια  Πλάτων (ΚΑΤΕΡΙΝΗ) Β ΔΗΜ Β Δημοτικού 48 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
4 ΔΙΝΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΠΛΑΤΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Εκπαιδευτήρια  Πλάτων (ΚΑΤΕΡΙΝΗ) Β ΔΗΜ Β Δημοτικού 90 ΔΙΑΚΡΙΣΗ
5 ΖΕΤΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΠΛΑΤΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Εκπαιδευτήρια  Πλάτων (ΚΑΤΕΡΙΝΗ) Β ΔΗΜ Β Δημοτικού 79 ΔΙΑΚΡΙΣΗ
6 ΖΟΥΓΚΟΥΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΙΜΟΘΕΟΣ 5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Εκπαιδευτήρια  Πλάτων (ΚΑΤΕΡΙΝΗ) Β ΔΗΜ Β Δημοτικού 50 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
7 ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   Εκπαιδευτήρια  Πλάτων (ΚΑΤΕΡΙΝΗ) Β ΔΗΜ Β Δημοτικού 59 ΔΙΑΚΡΙΣΗ
8 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΠΛΑΤΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Εκπαιδευτήρια  Πλάτων (ΚΑΤΕΡΙΝΗ) Β ΔΗΜ Β Δημοτικού 40 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
9 ΚΑΝΕΛΛΟΥ ΝΕΦΕΛΗ ΘΕΟΔΩΡΟΣ   Εκπαιδευτήρια  Πλάτων (ΚΑΤΕΡΙΝΗ) Β ΔΗΜ Β Δημοτικού 21 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
10 ΚΕΣΚΙΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΠΛΑΤΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Εκπαιδευτήρια  Πλάτων (ΚΑΤΕΡΙΝΗ) Β ΔΗΜ Β Δημοτικού 34 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
11 ΚΛΕΪΔΟΥ ΑΝΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΠΛΑΤΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Εκπαιδευτήρια  Πλάτων (ΚΑΤΕΡΙΝΗ) Β ΔΗΜ Β Δημοτικού 75 ΔΙΑΚΡΙΣΗ
12 ΚΟΥΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΒΡΟΝΤΟΥΣ Εκπαιδευτήρια  Πλάτων (ΚΑΤΕΡΙΝΗ) Β ΔΗΜ Β Δημοτικού 33 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
13 ΚΟΥΤΣΙΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΠΛΑΤΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Εκπαιδευτήρια  Πλάτων (ΚΑΤΕΡΙΝΗ) Β ΔΗΜ Β Δημοτικού 31 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
14 ΛΙΟΝΑΚΗ ΘΕΟΔΟΣΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΠΛΑΤΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Εκπαιδευτήρια  Πλάτων (ΚΑΤΕΡΙΝΗ) Β ΔΗΜ Β Δημοτικού 60 ΔΙΑΚΡΙΣΗ
15 ΜΑΚΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   Εκπαιδευτήρια  Πλάτων (ΚΑΤΕΡΙΝΗ) Β ΔΗΜ Β Δημοτικού 26 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
16 ΜΑΛΑΜΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   Εκπαιδευτήρια  Πλάτων (ΚΑΤΕΡΙΝΗ) Β ΔΗΜ Β Δημοτικού 44 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
17 ΜΑΝΙΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 19ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Εκπαιδευτήρια  Πλάτων (ΚΑΤΕΡΙΝΗ) Β ΔΗΜ Β Δημοτικού 20 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
18 ΜΕΛΕΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   Εκπαιδευτήρια  Πλάτων (ΚΑΤΕΡΙΝΗ) Β ΔΗΜ Β Δημοτικού 69 ΔΙΑΚΡΙΣΗ
19 ΜΗΝΤΖΙΑΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΝΟΣ 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Εκπαιδευτήρια  Πλάτων (ΚΑΤΕΡΙΝΗ) Β ΔΗΜ Β Δημοτικού 59 ΔΙΑΚΡΙΣΗ
20 ΜΠΕΝΕΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΠΛΑΤΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Εκπαιδευτήρια  Πλάτων (ΚΑΤΕΡΙΝΗ) Β ΔΗΜ Β Δημοτικού 94 ΔΙΑΚΡΙΣΗ
21 ΜΠΛΑΝΑ ΝΕΦΕΛΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΠΛΑΤΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Εκπαιδευτήρια  Πλάτων (ΚΑΤΕΡΙΝΗ) Β ΔΗΜ Β Δημοτικού 19 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
22 ΜΠΟΥΖΟΥΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Εκπαιδευτήρια  Πλάτων (ΚΑΤΕΡΙΝΗ) Β ΔΗΜ Β Δημοτικού 26 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
23 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΕΡΑΣΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 11ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Εκπαιδευτήρια  Πλάτων (ΚΑΤΕΡΙΝΗ) Β ΔΗΜ Β Δημοτικού 36 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
24 ΠΑΠΑΛΙΩΖΗ ΜΙΧΑΕΛΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 16ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Εκπαιδευτήρια  Πλάτων (ΚΑΤΕΡΙΝΗ) Β ΔΗΜ Β Δημοτικού 51 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
25 ΠΡΟΚΟΠΑ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ Εκπαιδευτήρια  Πλάτων (ΚΑΤΕΡΙΝΗ) Β ΔΗΜ Β Δημοτικού 36 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
26 ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΠΛΑΤΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Εκπαιδευτήρια  Πλάτων (ΚΑΤΕΡΙΝΗ) Β ΔΗΜ Β Δημοτικού 18 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
29 ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΗΛΙΑΣ 3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ Εκπαιδευτήρια  Πλάτων (ΚΑΤΕΡΙΝΗ) Β ΔΗΜ Β Δημοτικού 25 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
30 ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΠΑΥΛΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΠΛΑΤΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Εκπαιδευτήρια  Πλάτων (ΚΑΤΕΡΙΝΗ) Β ΔΗΜ Β Δημοτικού 32 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
31 ΣΥΝΤΡΙΒΑΝΗ ΕΡΩΝΙΚΗ ΜΙΧΑΗΛ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΠΛΑΤΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Εκπαιδευτήρια  Πλάτων (ΚΑΤΕΡΙΝΗ) Β ΔΗΜ Β Δημοτικού 26 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
32 ΤΑΓΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΠΛΑΤΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Εκπαιδευτήρια  Πλάτων (ΚΑΤΕΡΙΝΗ) Β ΔΗΜ Β Δημοτικού 31 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
33 ΤΖΙΜΑΠΙΤΗ ΜΑΡΙΑ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΠΛΑΤΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Εκπαιδευτήρια  Πλάτων (ΚΑΤΕΡΙΝΗ) Β ΔΗΜ Β Δημοτικού 90 ΔΙΑΚΡΙΣΗ
34 ΤΣΑΟΥΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΧΡΗΣΤΟΣ   Εκπαιδευτήρια  Πλάτων (ΚΑΤΕΡΙΝΗ) Β ΔΗΜ Β Δημοτικού 30 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
35 ΧΑΝΑ ΠΕΓΚΥ ΜΙΡΙΣ   Εκπαιδευτήρια  Πλάτων (ΚΑΤΕΡΙΝΗ) Β ΔΗΜ Β Δημοτικού 43 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
36 ΒΑΡΔΑΚΑ ΣΤΕΛΛΑ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΠΛΑΤΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Εκπαιδευτήρια  Πλάτων (ΚΑΤΕΡΙΝΗ) 1 Γ Δημοτικού 53 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
37 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΠΛΑΤΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Εκπαιδευτήρια  Πλάτων (ΚΑΤΕΡΙΝΗ) 1 Γ Δημοτικού 66 ΔΙΑΚΡΙΣΗ
38 ΓΙΟΛΤΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 14ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Εκπαιδευτήρια  Πλάτων (ΚΑΤΕΡΙΝΗ) 1 Γ Δημοτικού 32 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
39 ΓΟΥΛΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   Εκπαιδευτήρια  Πλάτων (ΚΑΤΕΡΙΝΗ) 1 Γ Δημοτικού 40 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
40 ΔΑΡΑΞΗ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΣΤΑΥΡΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΠΛΑΤΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Εκπαιδευτήρια  Πλάτων (ΚΑΤΕΡΙΝΗ) 1 Γ Δημοτικού 57 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
41 ΔΗΜΑΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ 14ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Εκπαιδευτήρια  Πλάτων (ΚΑΤΕΡΙΝΗ) 1 Γ Δημοτικού 58 ΔΙΑΚΡΙΣΗ
42 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΘΩΜΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   Εκπαιδευτήρια  Πλάτων (ΚΑΤΕΡΙΝΗ) 1 Γ Δημοτικού 50 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
43 ΚΑΚΟΣΙΜΟΥ ΕΙΡΗΝΗ-ΑΝΝΑ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΠΛΑΤΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Εκπαιδευτήρια  Πλάτων (ΚΑΤΕΡΙΝΗ) 1 Γ Δημοτικού 52 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
44 ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ   Εκπαιδευτήρια  Πλάτων (ΚΑΤΕΡΙΝΗ) 1 Γ Δημοτικού 59 ΔΙΑΚΡΙΣΗ
45 ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗ ΑΛΙΚΗ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΠΛΑΤΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Εκπαιδευτήρια  Πλάτων (ΚΑΤΕΡΙΝΗ) 1 Γ Δημοτικού 96 ΔΙΑΚΡΙΣΗ
46 ΚΕΡΑΜΙΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Εκπαιδευτήρια  Πλάτων (ΚΑΤΕΡΙΝΗ) 1 Γ Δημοτικού 45 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
47 ΚΕΦΑΛΙΔΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΠΛΑΤΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Εκπαιδευτήρια  Πλάτων (ΚΑΤΕΡΙΝΗ) 1 Γ Δημοτικού 78 ΔΙΑΚΡΙΣΗ
48 ΚΡΑΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ   Εκπαιδευτήρια  Πλάτων (ΚΑΤΕΡΙΝΗ) 1 Γ Δημοτικού 74 ΔΙΑΚΡΙΣΗ
49 ΜΑΝΑΦΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΠΛΑΤΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Εκπαιδευτήρια  Πλάτων (ΚΑΤΕΡΙΝΗ) 1 Γ Δημοτικού 100 ΔΙΑΚΡΙΣΗ
50 ΜΑΡΑΝΤΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ   Εκπαιδευτήρια  Πλάτων (ΚΑΤΕΡΙΝΗ) 1 Γ Δημοτικού 51 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
51 ΜΠΑΤΣΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΠΛΑΤΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Εκπαιδευτήρια  Πλάτων (ΚΑΤΕΡΙΝΗ) 1 Γ Δημοτικού 95 ΔΙΑΚΡΙΣΗ
52 ΜΠΑΤΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ   Εκπαιδευτήρια  Πλάτων (ΚΑΤΕΡΙΝΗ) 1 Γ Δημοτικού 54 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
53 ΠΑΓΩΝΙΔΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 17ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Εκπαιδευτήρια  Πλάτων (ΚΑΤΕΡΙΝΗ) 1 Γ Δημοτικού 68 ΔΙΑΚΡΙΣΗ
54 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 11ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Εκπαιδευτήρια  Πλάτων (ΚΑΤΕΡΙΝΗ) 1 Γ Δημοτικού 83 ΔΙΑΚΡΙΣΗ
55 ΠΑΠΑΛΙΩΖΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 16ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Εκπαιδευτήρια  Πλάτων (ΚΑΤΕΡΙΝΗ) 1 Γ Δημοτικού 58 ΔΙΑΚΡΙΣΗ
56 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΧΡΗΣΤΟΣ   Εκπαιδευτήρια  Πλάτων (ΚΑΤΕΡΙΝΗ) 1 Γ Δημοτικού 51 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
57 ΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 14ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Εκπαιδευτήρια  Πλάτων (ΚΑΤΕΡΙΝΗ) 1 Γ Δημοτικού 47 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
58 ΤΣΕΝΤΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΣΑΒΒΑΣ   Εκπαιδευτήρια  Πλάτων (ΚΑΤΕΡΙΝΗ) 1 Γ Δημοτικού 44 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
59 ΤΣΙΤΛΑΚΙΔΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΠΛΑΤΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Εκπαιδευτήρια  Πλάτων (ΚΑΤΕΡΙΝΗ) 1 Γ Δημοτικού 63 ΔΙΑΚΡΙΣΗ
60 ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΠΛΑΤΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Εκπαιδευτήρια  Πλάτων (ΚΑΤΕΡΙΝΗ) 1 Γ Δημοτικού 100 ΔΙΑΚΡΙΣΗ
61 ΦΥΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΥΛΟΣ   Εκπαιδευτήρια  Πλάτων (ΚΑΤΕΡΙΝΗ) 1 Γ Δημοτικού 34 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
62 ΧΡΥΣΟΜΑΛΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   Εκπαιδευτήρια  Πλάτων (ΚΑΤΕΡΙΝΗ) 1 Γ Δημοτικού 51 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
63 ΑΔΑΜΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΛΙΑΣ   Εκπαιδευτήρια  Πλάτων (ΚΑΤΕΡΙΝΗ) 1 Δ Δημοτικού 63 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
64 ΒΑΡΔΑΚΑ ΣΟΦΙΑ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΠΛΑΤΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Εκπαιδευτήρια  Πλάτων (ΚΑΤΕΡΙΝΗ) 1 Δ Δημοτικού 48 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
65 ΒΑΡΟΥΤΑ ΘΕΟΦΑΝΙΑ-ΕΛΕΝΗ ΕΥΘΥΜΙΟΣ   Εκπαιδευτήρια  Πλάτων (ΚΑΤΕΡΙΝΗ) 1 Δ Δημοτικού 46 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
66 ΓΙΑΝΝΑΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΒΡΟΝΤΟΥΣ Εκπαιδευτήρια  Πλάτων (ΚΑΤΕΡΙΝΗ) 1 Δ Δημοτικού 53 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
67 ΔΗΜΑΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ 14ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Εκπαιδευτήρια  Πλάτων (ΚΑΤΕΡΙΝΗ) 1 Δ Δημοτικού 85 ΔΙΑΚΡΙΣΗ
70 ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   Εκπαιδευτήρια  Πλάτων (ΚΑΤΕΡΙΝΗ) 1 Δ Δημοτικού 71 ΔΙΑΚΡΙΣΗ
68 ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ-ΜΙΧΑΕΛΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ   Εκπαιδευτήρια  Πλάτων (ΚΑΤΕΡΙΝΗ) 1 Δ Δημοτικού 53 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
69 ΚΛΕΪΔΟΥ ΕΥΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   Εκπαιδευτήρια  Πλάτων (ΚΑΤΕΡΙΝΗ) 1 Δ Δημοτικού 63 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
71 ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Εκπαιδευτήρια  Πλάτων (ΚΑΤΕΡΙΝΗ) 1 Δ Δημοτικού 58 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
72 ΜΠΙΤΖΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΠΛΑΤΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Εκπαιδευτήρια  Πλάτων (ΚΑΤΕΡΙΝΗ) 1 Δ Δημοτικού 45 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
73 ΜΠΛΑΝΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΠΛΑΤΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Εκπαιδευτήρια  Πλάτων (ΚΑΤΕΡΙΝΗ) 1 Δ Δημοτικού 58 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
74 ΜΠΟΥΣΙΑ ΜΙΧΑΕΛΑ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΠΛΑΤΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Εκπαιδευτήρια  Πλάτων (ΚΑΤΕΡΙΝΗ) 1 Δ Δημοτικού 50 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
75 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   Εκπαιδευτήρια  Πλάτων (ΚΑΤΕΡΙΝΗ) 1 Δ Δημοτικού 44 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
76 ΠΟΛΥΖΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΠΛΑΤΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Εκπαιδευτήρια  Πλάτων (ΚΑΤΕΡΙΝΗ) 1 Δ Δημοτικού 21 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
77 ΣΑΤΡΑΖΕΜΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΣΤΕΡΙΟΣ   Εκπαιδευτήρια  Πλάτων (ΚΑΤΕΡΙΝΗ) 1 Δ Δημοτικού 58 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
78 ΣΤΡΙΜΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ   Εκπαιδευτήρια  Πλάτων (ΚΑΤΕΡΙΝΗ) 1 Δ Δημοτικού 55 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
79 ΤΑΣΧΟΥΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Εκπαιδευτήρια  Πλάτων (ΚΑΤΕΡΙΝΗ) 1 Δ Δημοτικού 62 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
80 ΤΣΙΑΚΗ ΣΟΦΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΠΛΑΤΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Εκπαιδευτήρια  Πλάτων (ΚΑΤΕΡΙΝΗ) 1 Δ Δημοτικού 67 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
81 ΦΤΕΡΓΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΠΛΑΤΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Εκπαιδευτήρια  Πλάτων (ΚΑΤΕΡΙΝΗ) 1 Δ Δημοτικού 53 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
82 ΧΑΤΖΗΧΗΔΙΡΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΠΛΑΤΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Εκπαιδευτήρια  Πλάτων (ΚΑΤΕΡΙΝΗ) 1 Δ Δημοτικού 49 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
83 ΧΟΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Ν. ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ Εκπαιδευτήρια  Πλάτων (ΚΑΤΕΡΙΝΗ) 1 Δ Δημοτικού 100 ΔΙΑΚΡΙΣΗ
84 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ   Εκπαιδευτήρια  Πλάτων (ΚΑΤΕΡΙΝΗ) 2 Ε Δημοτικού 21 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
85 ΚΑΖΑΝΤΣΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΗΛΙΑΣ   Εκπαιδευτήρια  Πλάτων (ΚΑΤΕΡΙΝΗ) 2 Ε Δημοτικού 59 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
86 ΜΙΧΑΛΗΤΣΙΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   Εκπαιδευτήρια  Πλάτων (ΚΑΤΕΡΙΝΗ) 2 Ε Δημοτικού 33 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
87 ΜΠΑΤΣΑΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 16ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Εκπαιδευτήρια  Πλάτων (ΚΑΤΕΡΙΝΗ) 2 Ε Δημοτικού 41 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
88 ΝΙΚΑ ΦΑΙΔΡΑ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ   Εκπαιδευτήρια  Πλάτων (ΚΑΤΕΡΙΝΗ) 2 Ε Δημοτικού 47 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
89 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 11ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Εκπαιδευτήρια  Πλάτων (ΚΑΤΕΡΙΝΗ) 2 Ε Δημοτικού 55 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
90 ΣΤΡΙΜΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ   Εκπαιδευτήρια  Πλάτων (ΚΑΤΕΡΙΝΗ) 2 Ε Δημοτικού 53 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
91 ΑΪΔΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   Εκπαιδευτήρια  Πλάτων (ΚΑΤΕΡΙΝΗ) 2 ΣΤ Δημοτικού 58 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
93 ΒΕΛΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   Εκπαιδευτήρια  Πλάτων (ΚΑΤΕΡΙΝΗ) 2 ΣΤ Δημοτικού 43 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
94 ΓΙΑΝΝΑΚΗ ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΒΡΟΝΤΟΥΣ Εκπαιδευτήρια  Πλάτων (ΚΑΤΕΡΙΝΗ) 2 ΣΤ Δημοτικού 61 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
95 ΚΑΡΑΚΩΝΗ ΝΕΦΕΛΗ ΗΛΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΠΛΑΤΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Εκπαιδευτήρια  Πλάτων (ΚΑΤΕΡΙΝΗ) 2 ΣΤ Δημοτικού 70 ΔΙΑΚΡΙΣΗ
96 ΚΑΡΑΛΗ ΘΕΟΦΑΝΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   Εκπαιδευτήρια  Πλάτων (ΚΑΤΕΡΙΝΗ) 2 ΣΤ Δημοτικού 55 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
97 ΚΟΛΟΜΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Εκπαιδευτήρια  Πλάτων (ΚΑΤΕΡΙΝΗ) 2 ΣΤ Δημοτικού 57 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
98 ΚΟΛΩΝΙΑΡΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΠΛΑΤΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Εκπαιδευτήρια  Πλάτων (ΚΑΤΕΡΙΝΗ) 2 ΣΤ Δημοτικού 69 ΔΙΑΚΡΙΣΗ
99 ΜΑΝΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ Εκπαιδευτήρια  Πλάτων (ΚΑΤΕΡΙΝΗ) 2 ΣΤ Δημοτικού 64 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
100 ΜΕΛΕΤΗ ΜΑΡΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   Εκπαιδευτήρια  Πλάτων (ΚΑΤΕΡΙΝΗ) 2 ΣΤ Δημοτικού 43 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
101 ΝΤΡΟΥΦΛΙΑ ΜΑΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ Εκπαιδευτήρια  Πλάτων (ΚΑΤΕΡΙΝΗ) 2 ΣΤ Δημοτικού 67 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
102 ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΠΛΑΤΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Εκπαιδευτήρια  Πλάτων (ΚΑΤΕΡΙΝΗ) 2 ΣΤ Δημοτικού 61 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
103 ΦΩΚΑΪΔΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ 4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Εκπαιδευτήρια  Πλάτων (ΚΑΤΕΡΙΝΗ) 2 ΣΤ Δημοτικού 34 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
105 ΘΕΟΦΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Εκπαιδευτήρια  Πλάτων (ΚΑΤΕΡΙΝΗ) 3 Α Γυμνασίου 45 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
106 ΚΟΥΜΙΩΤΗ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΠΛΑΤΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Εκπαιδευτήρια  Πλάτων (ΚΑΤΕΡΙΝΗ) 3 Α Γυμνασίου 65 ΔΙΑΚΡΙΣΗ
107 ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Εκπαιδευτήρια  Πλάτων (ΚΑΤΕΡΙΝΗ) 3 Α Γυμνασίου 87 ΔΙΑΚΡΙΣΗ
108 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   Εκπαιδευτήρια  Πλάτων (ΚΑΤΕΡΙΝΗ) 3 Α Γυμνασίου 37 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
109 ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΣΑΒΒΑΣ   Εκπαιδευτήρια  Πλάτων (ΚΑΤΕΡΙΝΗ) 3 Α Γυμνασίου 36 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
110 ΤΣΑΚΙΡΙΔΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ ΓΑΒΡΙΗΛ ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Εκπαιδευτήρια  Πλάτων (ΚΑΤΕΡΙΝΗ) 3 Α Γυμνασίου 89 ΔΙΑΚΡΙΣΗ
111 ΦΤΕΡΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΠΛΑΤΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Εκπαιδευτήρια  Πλάτων (ΚΑΤΕΡΙΝΗ) 3 Α Γυμνασίου 49 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
112 ΝΙΚΑΣ ΙΑΣΩΝ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ   Εκπαιδευτήρια  Πλάτων (ΚΑΤΕΡΙΝΗ) 3 Β Γυμνασίου 35 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
113 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΩΝΙΩΝ Εκπαιδευτήρια  Πλάτων (ΚΑΤΕΡΙΝΗ) 3 Β Γυμνασίου 31 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
114 ΠΟΥΡΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΠΛΑΤΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Εκπαιδευτήρια  Πλάτων (ΚΑΤΕΡΙΝΗ) 3 Β Γυμνασίου 71 ΔΙΑΚΡΙΣΗ
115 ΚΑΡΑΚΩΝΗ ΑΡΤΕΜΙΣ ΗΛΙΑΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Εκπαιδευτήρια  Πλάτων (ΚΑΤΕΡΙΝΗ) 4 Γ Γυμνασίου 28 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
116 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΝΕΣΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΠΛΑΤΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Εκπαιδευτήρια  Πλάτων (ΚΑΤΕΡΙΝΗ) 4 Γ Γυμνασίου 44 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
117 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ ΣΑΒΒΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΠΛΑΤΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Εκπαιδευτήρια  Πλάτων (ΚΑΤΕΡΙΝΗ) 4 Γ Γυμνασίου 18 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
118 ΒΡΟΝΤΙΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΠΛΑΤΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Εκπαιδευτήρια  Πλάτων (ΚΑΤΕΡΙΝΗ) 5 Β Λυκείου 53 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
119 ΚΥΡΙΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΠΛΑΤΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Εκπαιδευτήρια  Πλάτων (ΚΑΤΕΡΙΝΗ) 5 Β Λυκείου 47 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ

Σελίδα 1 από 10