Καγκουρό 2016 - Αποτελέσματα

Αναρτήθηκε 18 Μαΐου, 2016
Επώνυμο μαθητή Όνομα μαθητή Πατρώνυμο Μαθητή Σχολείο προέλευσης ΤΑΞΗ ΒΑΘΜΟΣ    σε κλίμακα      0 - 100 χαρακτηρισμος
Αθανασοπούλου Εμμανουέλα Σπυρίδων 8ο Δημοτικό Κατερίνης Β Δημοτικού 50 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
Βαρδάκα Σοφία Στέφανος ΠΛΑΤΩΝ Β Δημοτικού 31 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
Γεωργιάδης Ανδρέας Γεώργιος 14ο Δημοτικό Κατερίνης Β Δημοτικού 42 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
Γιαννιτσάρα Ροδή Νικόλαος ΠΛΑΤΩΝ Β Δημοτικού 42 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
Γκέκας Νικόλαος Απόστολος 1ο Δημοτικό Λιτοχώρου Β Δημοτικού 49 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
Ζαπαντιώτης Κωνσταντίνος Βασίλειος 9ο Δημοτικό Κατερίνης Β Δημοτικού 17 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
Ζαπουνίδης Βασίλειος Κυριάκος 14ο Δημοτικό Κατερίνης Β Δημοτικού 76 ΔΙΑΚΡΙΣΗ
Θεοχαροπούλου Ανδρομάχη Ευάγγελος 1ο Δημοτικό Κολινδρού Β Δημοτικού 37 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
Καπετανάκη Αργυρώ-Μιχαέλα Βασίλειος 15ο Δημοτικό Κατερίνης Β Δημοτικού 16 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
Κλιτσινίκου Κυριακή Γεώργιος Βροντού Β Δημοτικού 28 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
Κοντοδήμος Ελευθέριος-Αναστάσιος Στυλιανός Κάτω Άγιος Ιωάννης Β Δημοτικού 51 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
Κότσαλης Γεώργιος Ιωάννης ΠΛΑΤΩΝ Β Δημοτικού 42 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
Λεονταρίδης Αδαμάντιος-Αθανάσιος Γρηγόριος 16ο Δημοτικό Κατερίνης Β Δημοτικού 23 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
Μαστροευθυμίου Αλεξάνδρα Ιωάννης ΠΛΑΤΩΝ Β Δημοτικού 30 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
Μουλίν Κλωντ Σεμπάστιαν ΠΛΑΤΩΝ Β Δημοτικού 49 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
Μπιτζίδου Αθηνά Νικόλαος ΠΛΑΤΩΝ Β Δημοτικού 25 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
Μπλάνα Αλεξάνδρα Νικόλαος ΠΛΑΤΩΝ Β Δημοτικού 24 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
Μπούσια Μιχαέλα Σωτήριος ΠΛΑΤΩΝ Β Δημοτικού 64 ΔΙΑΚΡΙΣΗ
Παπαγεωργίου Νίκη Νικόλαος 2ο Δημοτικό Λιτοχώρου Β Δημοτικού 61 ΔΙΑΚΡΙΣΗ
Πολυζοπούλου Εύη Γεώργιος ΠΛΑΤΩΝ Β Δημοτικού 36 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
Σαββίδης Νικόλαος Γρηγόριος ΠΛΑΤΩΝ Β Δημοτικού 40 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
Σπρίντζιου Μαριάννα Βασίλειος ΠΛΑΤΩΝ Β Δημοτικού 39 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
Στρίμπας Ιωάννης Αθανάσιος Βροντού Β Δημοτικού 64 ΔΙΑΚΡΙΣΗ
Τασχουνίδου Ελένη Ευστάθιος 5ο Δημοτικό Κατερίνης Β Δημοτικού 64 ΔΙΑΚΡΙΣΗ
Τοπαλίδη Φένια Αναστάσιος 13ο Δημοτικό Κατερίνης Β Δημοτικού 30 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
Τσιάκη Σοφία Παναγιώτης ΠΛΑΤΩΝ Β Δημοτικού 39 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
Φτεργιώτη Μαρία Γεώργιος ΠΛΑΤΩΝ Β Δημοτικού 63 ΔΙΑΚΡΙΣΗ
Χασάπης Εμμανουήλ Νικόλαος 7ο Δημοτικό Κατερίνης Β Δημοτικού 35 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
Χατζηχηδίρογλου Μαρία Ιωάννης ΠΛΑΤΩΝ Β Δημοτικού 59 ΔΙΑΚΡΙΣΗ
Χονδρόπουλος Παντελής Κωνσταντίνος Νέος Παντελεήμωνας Β Δημοτικού 90 ΔΙΑΚΡΙΣΗ
Αποστολόπουλος Νικόλαος Γεώργιος 10ο Δημοτικό Κατερίνης Γ Δημοτικού 25 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
Γκούτζα Δήμητρα Κωνσταντίνος Μοσχοχώρι Γ Δημοτικού 33 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
Θεοφιλόπουλος Χαράλαμπος Αλέξανδρος ΠΛΑΤΩΝ Γ Δημοτικού 44 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
Ιατρού Δέσποινα Βασίλειος 1ο Δημοτικό Κολινδρού Γ Δημοτικού 44 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
Καραπούλιος Ελευθέριος Δημήτριος 2ο Δημοτικό Κατερίνης Γ Δημοτικού 37 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
Κογκοπούλου Καλλιόπη Ευάγγελος ΠΛΑΤΩΝ Γ Δημοτικού 34 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
Κοτσαϊλίδου Κατερίνα Συμεών 14ο Δημοτικό Κατερίνης Γ Δημοτικού 27 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
Κουτσιμάνης Παρασκευάς Αλέξανδρος Δημοτικό Περίστασης Γ Δημοτικού 25 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
Λακασά Ευθαλεία Διονύσιος 1ο Δημοτικό Κολινδρού Γ Δημοτικού 53 ΔΙΑΚΡΙΣΗ
Μανωλόπουλος Κωνσταντίνος Γεώργιος ΠΛΑΤΩΝ Γ Δημοτικού 20 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
Μηχαλήτσιος Γρηγόριος Κωνσταντίνος Δημοτικό Βροντούς Γ Δημοτικού 23 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
Μπατσαρά Δήμητρα Αντώνιος 16ο Δημοτικό Κατερίνης Γ Δημοτικού 42 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
Νικολοπούλου Ελένη Νικόλαος Μοσχοχώρι Γ Δημοτικού 17 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
Ντρούφλια Δήμητρα Κωνσταντίνος Δημοτικό Ανδρομάχης Γ Δημοτικού 26 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
Παλαιολόγου Ελένη Νικόλαος ΠΛΑΤΩΝ Γ Δημοτικού 78 ΔΙΑΚΡΙΣΗ
Περδίκης Ηρακλής Κωνσταντίνος Βροντού Γ Δημοτικού 20 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
Σιδηροπούλου Ευαγγελία-Ζωή Κωνσταντίνος Δημοτικό Περίστασης Γ Δημοτικού 35 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
Στρίμπας Γεώργιος Αθανάσιος Βροντού Γ Δημοτικού 60 ΔΙΑΚΡΙΣΗ
Τσαουσίδης Αβραάμ Βασίλειος ΠΛΑΤΩΝ Γ Δημοτικού 18 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
Φλουρής Γεώργιος Ευάγγελος Δημοτικό Περίστασης Γ Δημοτικού 48 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
Αϊδινοπούλου Ζαχαρούλα Δημήτριος 6ο Δημοτικό Κατερίνης Δ Δημοτικού 54 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
Βελώνης Κωνσταντίνος Γρηγόριος Βροντού Δ Δημοτικού 29 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
Γιαννάκη Πασχαλίνα Χρήστος Βροντού Δ Δημοτικού 51 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
Γκιάτας Αθανάσιος Δημήτριος Μοσχοχώρι Δ Δημοτικού 25 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
Γκούτζας Φίλιππος Αντώνιος Μοσχοχώρι Δ Δημοτικού 28 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
Γρηγοριάδης Παναγιώτης Αθανάσιος 1ο Δημοτικό Κολινδρού Δ Δημοτικού 47 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
Ευθυμιάδου Καλλιόπη Νικόλαος 9ο Δημοτικό Κατερίνης Δ Δημοτικού 56 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
Ζέττα Ειρήνη Γεώργιος ΠΛΑΤΩΝ Δ Δημοτικού 38 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
Κανδηλάρης Σπύρος Σπυρίδων ΠΛΑΤΩΝ Δ Δημοτικού 36 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
Καρακώνη Νεφέλη Ηλίας ΠΛΑΤΩΝ Δ Δημοτικού 62 ΔΙΑΚΡΙΣΗ
Κολωνιάρης Γεώργιος-Αριστοτέλης Διονύσιος ΠΛΑΤΩΝ Δ Δημοτικού 76 ΔΙΑΚΡΙΣΗ
Κουτσιαρή Μαρία-Άννα Αθανάσιος ΠΛΑΤΩΝ Δ Δημοτικού 42 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
Κυριακού Άννα Δημήτριος 9ο Δημοτικό Κατερίνης Δ Δημοτικού 64 ΔΙΑΚΡΙΣΗ
Μακρίδου Σωτηρία Ιωάννης ΠΛΑΤΩΝ Δ Δημοτικού 44 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
Μελέτη Μαρία Δημήτριος 60 Δημοτικό Κατερίνης Δ Δημοτικού 46 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
Μπένος Ιωάννης Κωνσταντίνος 16ο Δημοτικό Κατερίνης Δ Δημοτικού 60 ΔΙΑΚΡΙΣΗ
Μπίσμπα Αθανασία-Δανάη Ιωάννης 2ο Δημοτικό Κατερίνης Δ Δημοτικού 50 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
Μπίσμπα Βασιλική-Λυτώ Ιωάννης 2ο Δημοτικό Κατερίνης Δ Δημοτικού 28 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
Μπλάτσιος Δημήτριος Σπυρίδων ΠΛΑΤΩΝ Δ Δημοτικού 41 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
Ντρούφλια Μαρία Κωνσταντίνος Δημοτικό Ανδρομάχης Δ Δημοτικού 64 ΔΙΑΚΡΙΣΗ
Πανωλής Αθανάσιος Γρηγόριος Βροντού Δ Δημοτικού 43 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
Σαββίδης Σωτήρης Δημήτριος ΠΛΑΤΩΝ Δ Δημοτικού 30 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
Ταλιαδούρος Σωτήριος Σταύρος 1ο Δημοτικό Κολινδρού Δ Δημοτικού 25 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
Τόνας Παντελής Θεόδωρος ΠΛΑΤΩΝ Δ Δημοτικού 38 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
Τσιλφόγλου Στυλιανός Περικλής 2ο Δημοτικό Κατερίνης Δ Δημοτικού 40 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
Φέρη Ορέστης Κλοντιάν 12ο Δημοτικό Κατερίνης Δ Δημοτικού 61 ΔΙΑΚΡΙΣΗ
Χήρα Ελευθερία Χρήστος Μοσχοχώρι Δ Δημοτικού 61 ΔΙΑΚΡΙΣΗ
Αγγελόπουλος Θοδωρής Στέργιος ΠΛΑΤΩΝ Ε Δημοτικού 26 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
Βροντινός Δημήτριος Χρήστος ΠΛΑΤΩΝ Ε Δημοτικού 26 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
Γαβρίδης Βαλάντης Γεώργιος ΠΛΑΤΩΝ Ε Δημοτικού 23 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
Γκολέμα Κλειώ Γεώργιος 9ο Δημοτικό Κατερίνης Ε Δημοτικού 35 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
Δοντσίδης Κωνσταντίνος   ΠΛΑΤΩΝ Ε Δημοτικού 25 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
Ζαδές Αλέξανδρος Ιωάννης 9ο Δημοτικό Κατερίνης Ε Δημοτικού 24 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
Θεοφιλόπουλος Θεόφιλος Αλέξανδρος ΠΛΑΤΩΝ Ε Δημοτικού 44 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
Καρατζάς Δημήτριος Κωνσταντίνος 16ο Δημοτικό Κατερίνης Ε Δημοτικού 75 ΔΙΑΚΡΙΣΗ
Κοτσαϊλίδης Παύλος Συμεών 14ο Δημοτικό Κατερίνης Ε Δημοτικού 45 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
Κουμιώτη Άρτεμις Αθανάσιος ΠΛΑΤΩΝ Ε Δημοτικού 45 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
Λαμπράκος Κωνσταντίνος Ιωάννης ΠΛΑΤΩΝ Ε Δημοτικού 31 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
Λεονταρίδου Κατερίνα Γρηγόριος 16ο Δημοτικό Κατερίνης Ε Δημοτικού 54 ΔΙΑΚΡΙΣΗ
Λίοντα-Ζαλίκα Αλεξάνδρα Γεώργιος Δημοτικό Περίστασης Ε Δημοτικού 69 ΔΙΑΚΡΙΣΗ
Μαραντίδης Αλέξιος Λάζαρος 17ο Δημοτικό Κατερίνης Ε Δημοτικού 42 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
Μαυρόπουλος Αλέξανδρος Ανδρέας ΠΛΑΤΩΝ Ε Δημοτικού 20 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
Μιχαλήτσιος Μιχαήλ Κωνσταντίνος Δημοτικό Βροντούς Ε Δημοτικού 45 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
Μουταφίδης Αδαμάντιος Γεώργιος ΠΛΑΤΩΝ Ε Δημοτικού 1 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
Μπλάνας Νικόλαος Νικόλαος 11ο Δημοτικό Κατερίνης Ε Δημοτικού 25 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
Μπουζούκη Ελένη Ευάγγελος Βροντού Ε Δημοτικού 45 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
Ναβροζίδης Χρήστος Κωνσταντίνος ΠΛΑΤΩΝ Ε Δημοτικού 17 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
Πανικίδης Ιωάννης Στάθης ΠΛΑΤΩΝ Ε Δημοτικού 29 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
Παπαδόπουλος Χρήστος Τριαντάφυλλος 15ο Δημοτικό Κατερίνης Ε Δημοτικού 33 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
Παπαντωνίου Οδυσσέας Κωνσταντίνος ΠΛΑΤΩΝ Ε Δημοτικού 40 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
Σιδηροπούλου Έλενα-Μαρία Κωνσταντίνος Δημοτικό Περίστασης Ε Δημοτικού 37 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
Στάθης Νικόλαος Δημήτριος ΠΛΑΤΩΝ Ε Δημοτικού 29 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
Στεφανίδου Αγάπη Αθανάσιος ΠΛΑΤΩΝ Ε Δημοτικού 31 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
Συμεωνίδης Αλέξανδρος Αναστάσιος ΠΛΑΤΩΝ Ε Δημοτικού 30 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
Συρετίδης Ιωάννης Σάββας ΠΛΑΤΩΝ Ε Δημοτικού 35 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
Ταλιαδούρος Παναγιώτης Σταύρος 1ο Δημοτικό Κολινδρού Ε Δημοτικού 39 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
Τζόβας Βασίλειος Γεώργιος ΠΛΑΤΩΝ Ε Δημοτικού 31 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
Τσακιρίδου Άννα-Μαρία Γαβριήλ Δημοτικό Περίστασης Ε Δημοτικού 76 ΔΙΑΚΡΙΣΗ
Τσελεγκερίδου Δήμητρα Χρήστος ΠΛΑΤΩΝ Ε Δημοτικού 36 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
Τσιμοπούλου Μάρω Κωνσταντίνος ΠΛΑΤΩΝ Ε Δημοτικού 25 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
Φρούτης Χρυσάφης Σεραφείμ 16ο Δημοτικό Κατερίνης Ε Δημοτικού 41 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
Φτεργιώτης Δημήτριος Γεώργιος ΠΛΑΤΩΝ Ε Δημοτικού 49 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
Χαραλαμπίδου Κων/να Γεώργιος 15ο Δημοτικό Κατερίνης Ε Δημοτικού 23 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
Βελώνη Άννα Γεώργιος Βροντού ΣΤ Δημοτικού 38 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
Ζαίμης Άγγελος Βασίλειος Βροντού ΣΤ Δημοτικού 31 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
Ζαπαντιώτης Αλέξανδρος Βασίλειος 9ο Δημοτικό Κατερίνης ΣΤ Δημοτικού 50 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
Καραγιάννης Παναγιώτης Κωνσταντίνος ΠΛΑΤΩΝ ΣΤ Δημοτικού 19 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
Κατσαρός Χαράλαμπος Ανδρέας ΠΛΑΤΩΝ ΣΤ Δημοτικού 51 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
Κλιτσινίκου Φανή Ιωάννης Βροντού ΣΤ Δημοτικού 43 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
Μόσχος Λάζαρος Ηλίας 14ο Δημοτικό Κατερίνης ΣΤ Δημοτικού 51 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
Μπατάλα Σοφία Νικόλαος ΠΛΑΤΩΝ ΣΤ Δημοτικού 42 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
Μπουρλούκας Παρασκευάς Σπυρίδων ΠΛΑΤΩΝ ΣΤ Δημοτικού 26 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
Παπαζιώγα Ελένη Βασίλειος ΠΛΑΤΩΝ ΣΤ Δημοτικού 41 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
Πούρικας Δημήτριος Γεώργιος ΠΛΑΤΩΝ ΣΤ Δημοτικού 64 ΔΙΑΚΡΙΣΗ
Χασάπης Μιχαήλ Νικόλαος 7ο Δημοτικό Κατερίνης ΣΤ Δημοτικού 49 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
Καρλέτσα Ελένη Κωνσταντίνος Γυμνάσιο Λιτοχώρου Α Γυμνασίου 35 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
Πανωλής Χρήστος Γρηγόριος 1ο Γυμνάσιο Κοντ/σας Α Γυμνασίου 41 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
Αϊδινοπούλου Κωνσταντίνα Δημήτριος 5ο Γυμνάσιο Κατερίνης Β Γυμνασίου 57 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
Γκολέμα Αναστασία Κωνσταντίνος 2ο Γυμνάσιο Κατερίνης Β Γυμνασίου 42 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
Μελέτη Ιωάννα Ευάγγελος 6ο Γυμνάσιο Κατερίνης Β Γυμνασίου 28 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
Παπαδοπούλου Μαριάννα Δημήτριος 5ο Γυμνάσιο Κατερίνης Β Γυμνασίου 35 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
Στάθη Διονυσία Δημήτριος ΠΛΑΤΩΝ Β Γυμνασίου 22 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
Παπαδόπουλος Χρήστος Δημήτριος 5ο Γυμνάσιο Κατερίνης  Γ Γυμνασίου 49 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
Φέρη Αλέξανδρος Κλοντιάν 4ο ΓΕΛ Κατερίνης Α Λυκείου 62 ΔΙΑΚΡΙΣΗ
Χαραλαμπίδης Αλέξανδρος Γεώργιος 4ο ΓΕΛ Κατερίνης Α Λυκείου 62 ΔΙΑΚΡΙΣΗ
Πασχαλίδης Ιωάννης Βύρων ΠΛΑΤΩΝ Β Λυκείου 30 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ