Εκπαιδευτική επίσκεψη στην Κέρκυρα - Απόφαση επιτροπής

Προς: ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ Δ/ΝΣΗ Α/ΘΜΙΑΣ ΚΑΙ

Β/ΘΜΙΑΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

(Διά της Δ/νσης Δ/βάθμιας Εκπ/σης Ν.Πιερίας)

ΑΠΟΦΑΣΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗΣ ΠΡΟΣΦΟΡΩΝ

Στην Κατερίνη, σήμερα Τρίτη 24 Απριλίου και ώρα 11 μ.μ., στο γραφείο του Διευθυντή Γυμνασίου, συνεδρίασε η επιτροπή αξιολόγησης προσφορών αποτελούμενη από τους: Παπαδόπουλο Ανέστη, Δ/ντή Λυκείου , κ. Μπλιάτη Παύλο, εκπρόσωπο του συλλόγου γονέων και κηδεμόνων, κ. Παπαβραμίδη Φιλάρετο , καθηγητή του σχολείου, τη μαθήτρια Παπαδοπούλου Κυριακή , εκπρόσωπο των συμμετεχόντων μαθητών στη μετακίνηση, προκειμένου να αξιολογηθούν οι προσφορές των ταξιδιωτικών γραφείων για την εκπαιδευτική επίσκεψη που θα πραγματοποιηθεί από το σχολείο στην Κέρκυρα από 10-5-2018 έως 12-5-2018.

Κατατέθηκαν τρείς (03) προσφορές από τα κάτωθι ταξιδιωτικά γραφεία, και με τις αντίστοιχες προσφορές:

Topsikiotistravel: 115€ τιμή κατ΄άτομο, με διαμονή σε 4 αστέρων ξενοδοχείο BITZANINN με ημιδιατροφή.

Mitatravel: 94 € τιμή κατ΄άτομο σε ξενοδοχείο 4 αστέρων CORFUMARISμε ημιδιατροφή.

COMPLETEtravel: 103 € τιμή κατ΄άτομο σε ξενοδοχείο 3 αστέρων HELLINISμε         ημιδιατροφή.

105,50 € τιμή κατ΄άτομο σε ξενοδοχείο 3 αστέρων SUNSET μεπρωινό

Οι προσφορές συνεκτιμήθηκαν, και αποφασίστηκε ομόφωνα η ανάθεση της μετακίνησης στο ταξιδιωτικό γραφείο Mitatravel με τη τιμή των 94€ κατ΄άτομο ως η πλέον συμφέρουσα.

Ο Διευθυντής του Σχολείου

Παπαδόπουλος Ανέστης